W Amagato zimno jest na pierwszym miejscu. Naszą firmę tworzą doświadczeni specjaliści, którzy zajmują się dystrybucją ciepłego azotu (LIN) w województwie łódzkim. Naszym Klientom chcemy zapewnić dostępność tej mroźnej siły, która znajduje zastosowanie m.in.: w branży spożywczej, klinikach weterynaryjnych i medycznych, a także jest szeroko wykorzystywana np. w stacjach unasieniania.

Dokąd zawieźć?

Może nie łodzią, ale nasz ciekły azot (LIN) z przyjemnością dostarczymy do pięknej Łodzi, oczywiście nasze cysterny nie ominą innych urokliwych zakątków województwa łódzkiego, jeśli potrzebują Państwo mroźnej siły, to z przyjemnością dostarczymy LIN do Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego, Pabianic i wielu innych urokliwych miast, miasteczek i wsi – gdzie tylko będzie taka potrzeba.

Mamy zimno ma miarę każdych potrzeb

Z wielką chęcią podejmiemy się współpracy z każdym, nienależnie czy dopiero Państwo zaczynają korzystać z ciekłego azotu i potrzebują małe ilości, czy też zamówienie będzie liczone w setkach kilogramów. Mamy zasoby, wiedzę i logistykę, która pozwala nam na wysyłkę LIN już od 1 kg do dostaw liczonych w tonach.

Naszą ofertę dystrybucji ciekłego azotu w województwie łódzkim, chcemy jak najlepiej dostosować do naszych Klientów, dlatego też poza samym dostarczeniem produktu, oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia. Co więcej, mogą Państwo zdecydować się na naszą usługę doradztwa technicznego, która obejmuj m.in. instalację zakupionego sprzętu oraz profesjonalne przeszkolenie pracowników względem korzystania z LIN. Dodatkowo, jeśli Państwo potrzebują, umożliwiamy wypożyczenie specjalistycznych termosów, dewarów i zbiorników, do przechowywania na ciekły azot.

Amagato – moc zimna

Zainteresowała Państwa nasza oferta, a może pojawiły się jakieś pytania? Nasi pracownicy z Biura Obsługi Klienta z przyjemnością udzielą wszelkich inspiracji, informacji oraz wskazówek. Serdecznie zachęcamy do złożenia zamówienia na LIN – to zimno, które nie zawodzi, a na pewno pomoże wielu firmom na terenie urzekającego województwa łódzkiego rozwijać własny biznes. Zapraszamy do współpracy!