Każda przygoda gdzieś się zaczyna, nasza dotyczy zimna i jej początek miał miejsce w małym urokliwym miasteczku – Brzozie. Od tego czasu Amagato rośnie w siłę, a my ciągle się rozwijamy i jesteśmy w stanie dystrybuować ciekły azot (LIN) na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. 

Zimo do usług - ciekły azot do Amagato   

Nasz mroźny produkt dostarczymy do wszystkich miast, niezależnie czy są Państwo z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy innych miejsc. Zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę LIN pod każde drzwi na terenie naszego województwa. Z chęcią podejmiemy się dostaw w różnych ilościach i dla różnych podmiotów. Stawiamy na zróżnicowanie i dopasowanie - potrzebują Państwo kilograma a może kilku ton? Z przyjemnością zrealizujemy jedno i drugie zamówienie. Umożliwiamy również wynajęcie dewarów na ciekły azot o różnych pojemnościach.  

Zimno można kontrolować. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! A jeśli mają Państwo pytania odnośnie do naszej oferty, to specjaliści z naszego Biura Obsługi Klienta postarają się rozwiać wątpliwości i wytłumaczą wszelkie kwestie związane z naszym ciekłym azotem.