W Amagato prowadzi nas pasja i chęć dostarczenia produktu zmrożonego na każdą miarę. Ciągle się rozwijamy i w tym rozwoju dążymy do tego, aby móc dystrybuować ciekły azot (LN2) w różnych obszarach naszego kraju. Dlatego też z przyjemnością dowieziemy Państwu nasz produkt na terenie województwa lubuskiego.  

LN2 dostarczymy do Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Nowej Soli, Świebodzina i wielu innych miasta. Działamy w systemie dystrybucyjnym “od drzwi do drzwi”, chcemy zapewnić Państwu jak najlepszą i najbardziej komfortową dostawę. Wiąże się to również z tym, że umożliwiamy zakup ciekłego azotu w ilościach dostosowanych do Państwa potrzeb – kilogram a może kilkadziesiąt ton? Z przyjemnością zrealizujemy takie i takie zamówienie. 

Oczywiście dla naszych Klientów z województwa lubuskiego przygotowaliśmy również możliwość wynajęcia specjalistycznych zbiorników (dostosowanych do różnych pojemności) na LN2. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo techniczne. W przypadku pytań oraz zakupu zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (Biuro Obsługi Klienta).