Udowadniamy, że zimno na ogromną moc. Moc, którą może mieć każdy. W Amagato od lat zajmujemy się profesjonalną dystrybucją ciekłego azotu (LIN) w obrębie centralnej, północnej i zachodniej Polski. Z naszym mroźnym produktem działamy także w obrębie całego województwa mazowieckiego.

Mroźny powiew w stolicy – Amagato

Ciekły azot do Warszawy? Z przyjemnością dowieziemy! Podejmiemy dostawę zarówno na kilogramy naszego produktu, jak i na tony. Dzięki odpowiedniemu zapleczu logistycznemu, jesteśmy w stanie sprostać zamówieniom dotyczącym różnej ilości z LIN. Oczywiście z przyjemnością przywieziemy ciekły azot także do takich miast jak Radom, Płock, Siedlce, Ostrołęka i wielu innych zachwycających miejscowości. Zimno ma wielką moc, dlatego też dowozimy je pod same drzwi, tak aby mogli Państwo jak najlepiej wykorzystać LIN m.in. w branży rehabilitacyjnej, medycznej, spożywczej, klinikach weterynaryjnych czy też do stacji unasienia.

Zamówienie zmrożone na miarę

Przechowywanie ciekłego azotu wymaga korzystania ze specjalistycznych dewarów, dlatego też dla tych z Państwa, którzy nie dysponują tego typu pojemnikami, umożliwiamy wynajęcie zbiorników, dostosowanych do różnych ilości potrzebnego LIN. Naszym celem jest dostarczanie produktu, który będzie odpowiadał wszystkim potrzebom i spełniał wszystkie wymagania. Dlatego też zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, czyli m.in. instalację sprzętu, szkolenie pracowników, naprawy i wiele innych działań dostosowanych do Państwa wymagań oraz potrzeb.

Amagato – nowe oblicze zimna

Dużą wagę przykładamy również do najwłaściwszego ustalenie wszelkich aspektów związanych z zamówieniem, dlatego też zachęcamy Państwo do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez Biuro Obsługi Klienta. Zostaną Państwu udzielone wszelkie niezbędne informacje dotyczące zamówień oraz odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty. Zimno ma wiele obliczy, my z przyjemnością pokażemy Państwu to kryjące się w ciekłym azocie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko!