Nasza firma Amagato pragnie pomóc Państwu w kontrolowaniu zimna, a z tą pomocą chcemy docierać do różnych zakątków naszego kraju. Z przyjemnością podejmiemy się współpracy z różnymi podmiotami, niezależnie od tego, jakich ilości ciekłego azotu (LIN) Państwo potrzebują.

Ciekły azot – zachodniopomorskie

Pochodzimy z województwa kujawsko-pomorskiego, ale dystrybucją LIN zajmujemy się również w województwie zachodniopomorskim. Zamówiony pierwiastek dostarczymy pod Państwa drzwi, niezależnie czy będzie to Szczecin, Koszalin, Świnoujście czy też inne miasta. Chcemy spełniać jak najwyższe standardy, dlatego też umożliwiamy zakup ciekłego azotu już od 1 kg, ale niestraszne nam zamówienia w tonach. Chcemy jak najlepiej spełnić Państwa potrzeby i wymagania.

Oczywiście udostępniamy również specjalistyczne dewary pod wynajem, w których bezpiecznie dostarczymy LIN, ponieważ pragniemy umożliwić naszym Klientom właściwe kontrolowanie zimna. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty to serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez Biuro Obsługi Klienta.