O NAS

Zimno na twoich usługach.

AMAGATO

Amagato jest spółką polską realizującą usługi związane z ciekłym azotem na terenie centralnej, północnej i zachodniej Polski. Dzięki zróżnicowanym wariantom i elastyczności współpracy, nasza oferta dedykowana jest zarówno do klientów działających w oparciu o zamówienia publiczne jak i tych niepublicznych. Naszymi parterami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe, często nawet jednoosobowe firmy.

Jesteśmy jedyną na polskim rynku firmą, wysoce wyspecjalizowaną w zaspokajaniu potrzeb rynkowych związanych z ciekłym azotem. Systematycznie wprowadzamy zmiany mające doskonalić standardy naszej pracy, począwszy od obsługi klienta, aż po zarządzanie dostawami. W pełni zdajemy sobie sprawę, że nasz dynamiczny rozwój, nie byłby możliwy bez usatysfakcjonowania naszych klientów i spełnienia ich potrzeb, to miara naszego sukcesu.

 

DLACZEGO NAS WYBRAĆ ?

Miarą sukcesu Amagato jest zadowolenie klientów. 

Pracownikami naszej firmy są zarówno osoby mające wieloletnie (kilkudziesięcioletnie) doświadczenie w technologiach i aplikacjach związanych z azotem, jak i osoby młode, pełne energii, otwarte, zarażające wszystkich swoim entuzjazmem. Otwartość na innowacje, tradycja, doświadczenie to to co nas wyróżnia.

Nasz produkt to nie tylko sam ciekły azot i jego dostawa we skazane miejsce. Oferujemy cały pakiet produktów i usług z nim związanych, np. opakowanie (dzierżawimy różnego rodzaju zbiorniki – pojemniki do jego magazynowania i przechowywania), doradztwo, serwis urządzeń klienta. 

Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do tych wszystkich, którzy dotychczas nie znaleźli oferty dopasowanej do swoich potrzeb związanych z ciekłym azotem. Umożliwiamy skomponowanie produktu na miarę Państwa oczekiwań, uwzględniamy indywidualne potrzeby i interesy klientów. Dzięki temu stale zwiększa się liczba osób, które nam zaufały.

Jesteśmy przekonani, że jakość i innowacyjność usług oraz nasza stabilna pozycja na rynku, zapewnią Państwu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Mała, elastyczna, zdeterminowana by osiągnąć sukces firma wraz z naszymi parterami – to AMAGATO.

ZASTOSOWANIE

Laboratoria, przemysł, nauka
 

LABORATORIA, PRZEMYSŁ, NAUKA

Medycyna i biotechnologie
 

MEDYCYNA I BIOTECHNOLOGIE

 

Żywność i kulinaria

ŻYWNOŚĆ I KULINARIA

 

KONTAKT:

AMAGATO Sp. z o.o.

 

Biuro Obsługi klienta: 
+48 531 978 607
Fax:
+48 (22) 20 50 443

amagato@amagato.com

ul.Bydgoska 60 
86-061 Brzoza

NIP: 1132823785
REGON: 142769785

Nr konta:   Kredyt Bank S.A.

51150010121210101665900000