Od zawsze ciągnęło nas do zimna. Z tego zainteresowania zrodził się pomysł, a z niego powstała nasza firma Amagato. Zajmujemy się dystrybucją ciekłego azotu (LIN) również na terenie województwa wielkopolskiego i z przyjemnością dowieziemy nasz produkt do miast takich jak Poznań, Kalisz, Konin i wielu innych.  

Ciekły azot – poznaj moc zimna  

Wielkopolska składa się z pięknych miast i urokliwych miasteczek – każde z nich z przyjemnością odwiedzimy, do każdego z nich dowieziemy potrzebną Państwu ilość ciekłego azotu. Z chęcią podejmiemy się współpracy opiewającej zarówno na kilogram, jak i na tonę LIN. Oczywiście jesteśmy w stanie zrealizować również większe zamówienia. Można powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na wszystko pod względem dystrybucji ciekłego azotu – dysponujemy specjalistycznymi pojemnikami, oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, a LIN dostarczamy pod same drzwi.  

Prowadzi nas zimno, które już dziś może być w Państwa rękach. Serdecznie zapraszamy do współpracy – w przypadku zamówień lub pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.