Pojemniki na ciekły azot (Dewary)

Zimno na Twoich usługach.

Zaopatrujemy przedsiębiorstwa na terenie Polski centralnej, północnej i zachodniej w to, co mamy najlepszego. Dostarczamy ciekły azot zarówno do zbiorników własnych klienta, jak i umożliwiamy dzierżawę naszych nowoczesnych i wydajnych dewarów oraz ich regularne uzupełnianie oraz serwisowanie. Pojemniki na ciekły azot, których dzierżawę proponujemy naszym klientom są rozwiązaniem doskonałym zwłaszcza dla osób, które niekoniecznie chcą decydować się na zakup drogiego sprzętu oraz pragną uniknąć formalności w relacjach z Urzędem Dozoru Technicznego. Z naszymi pojemnikami jest to możliwe!

Zbiorniki typu “dewar” na ciekły azot od Amagato

Wybierając opcję dzierżawy naszych dewarów, można zyskać bezsprzecznie wiele korzyści. Wśród nich m.in.:

  • szybki i łatwy dostęp do najnowszych technologii,

  • oszczędność własnych środków finansowych,

  • ochrona serwisowa zbiorników, szybki czas reakcji w przypadku awarii oraz zabezpieczenie w postaci urządzeń zastępczych,

  • możliwość dostosowania parametrów pojemników do indywidualnych potrzeb, bezproblemowe podmiany urządzeń w przypadku zmian zapotrzebowania czy technologii korzystania.

Warianty zbiorników do ciekłego azotu, które możemy zaoferować naszym klientom:

  • pojemnik aluminiowy typu Diuar (dewar) przeznaczony do magazynowania ciekłego azotu. Oferujemy różne ich objętości od 10 do 50 l., które sprawdzają się w gabinetach lekarskich, rehabilitacyjnych, laboratoriach, stacjach unasienniania i przechowywania tkanek, czyli w miejscach, w których zapotrzebowanie na produkt zazwyczaj jest jednorazowo bardzo duże,

  • zbiorniki stalowe o objętości od 67 do 240 l - okażą się świetnym wyborem dla klientów o bardzo dużym zapotrzebowaniu lub z potrzebą magazynowania sporych ilości gazu, są to np. kliniki, szpitale, ośrodki zdrowia,

  • stalowy pojemnik służący do magazynowania dużej ilości gazu w warunkach podwyższonego ciśnienia. Polecamy ten dewar szczególnie klientom posiadającym naprawdę duże zapotrzebowanie oraz konieczność stworzenia sobie buforu, np. szpitale, kliniki, ośrodki rehabilitacyjne, firmy przemysłu spożywczego.

Kontroluj zimno – poznaj jego moc

Oferowany w naszym sklepie ciekły azot (LIN) jest chętnie wykorzystywany w różnych dziedzinach, ze względu na swoje właściwości, niemniej jednak jego przechowywanie najczęściej wiąże się z nabyciem lub wyposażeniem we właściwe pojemniki.

Jak przechowywać ciekły azot?

Chcąc zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo przechowywania LIN (który ma być stale dostępny np. restauracjach lub klinikach weterynaryjnych) najlepiej umieścić go w specjalistycznych dewarach, które będą znajdować się w miejscach nienasłonecznionych. Co więcej, temperatura w tych pomieszczeniach nie powinna przekraczać 30 ℃. Użytkując pojemnik na ciekły azot należy również pamiętać o zakładaniu odpowiednich rękawiczek, gogli ochronnych oraz obuwia.

Pojemniki na ciekły azot

W Amagato znajdziesz różnorodne zbiorniki na ciekły azot np. sprzęt dostosowany do przechowywania gazu wykorzystywanego w stacjach unasieniania (profesjonalne kriokontenery). Z kolei w restauracjach i klinikach najlepiej sprawdzą się niewielkie dewary, które nie będą zajmować dużo przestrzeni.

Pragniemy, aby nasi Klienci mogli jak najlepiej korzystać z oferowanego przez nas ciekłego azotu, dlatego proponujemy również profesjonalne doradztwo techniczne: przeglądy, serwisowanie, pomoc online i wiele innych działań, które pomogą Tobie i Twoim pracownikom odpowiednio korzystać z dzierżawionego lub zakupionego sprzętu.

Sprawdzone zbiorniki na LIN

Odpowiednie pojemniki zapewniają możliwość przechowywania pierwiastka przez dłuższy czas, jednakże ich cena jest wysoka, dlatego też nie każdy chce inwestować w specjalistyczne dewary. W naszym sklepie możesz jednocześnie zakupić ciekły azot i wypożyczyć przy tym odpowiednie zbiorniki, aby móc korzystać z niego w jak najlepszy sposób.

Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, jak przechowywać ten pierwiastek lub jaka pojemność dewaru będzie dla Ciebie najlepsza, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Prowadzi nas doświadczenie i pasja “do zimna”. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiednie zbiorniki i przedstawimy naszą ofertę.

 

ZBIORNIKI TYPU DIUAR (DEWAR) 10-50L

 

ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI 240L

 

ZBIORNIKI STACJONARNE OD 3T

 

KONTAKT:

AMAGATO Sp. z o.o.

 

Biuro Obsługi klienta: 
+48 531 978 607
Fax:
+48 (22) 20 50 443

amagato@amagato.com

ul.Bydgoska 60 
86-061 Brzoza

NIP: 1132823785
REGON: 142769785

Nr konta:   Kredyt Bank S.A.

51150010121210101665900000